BOOKNI SI MIESTO NA TRÉNINGU:

 • Prvý tréning ZADARMO len pre občanov okresu Kežmarok
 • Prihlásiť sa na tréningy je možné vždy keď sú tréningy nahodené v systéme najneskôr však 60 min. pred tréningom. (Môžeš sa informovať, či je možné prísť na tréning po tomto limite po dohode s trénerom.)
 • Odhlásiť sa z tréningu je možné minimálne 2 hodiny pred tréningom, potom už odhlásenie nie je možné. Ak sa neodhlásiš z tréningu, resp. nedáš nám v čas vedieť, zaberáš tréning iným a Tvoj vstup je automaticky strhnutý z kreditu.
 • Ak si prihlásený na tréning a opakovane sa nedostavíš na tréning pri neobmedzenom mesačnom členstve, bude ti zamietnutá možnosť kúpi neobmedzeného mesačného členstva.
 • Tréningy môžeš navštevovať prostredníctvom zvolenej neobmedzenej permanentky, permanentky na počet vstupov alebo prostredníctvom kreditov. Kreditový vstup je však najmenej výhodný. Pri každom tréningu je zobrazená hodnota v kreditoch/gymcoinoch.
 • Tréning sa otvára pri počte cvičencov 4 a viac !

Aplikácia na správu rezervácií

Pri registrácii používajte kód skupiny redscrew

PERMANENTKY / KREDITY:

 • Všetky naše permanentky si vieš kúpiť online kartou alebo na mieste v hotovosti a nájdeš ich v sekcii PRODUKTY v aplikácii alebo pri ROZVRHU TRÉNINGOV na webe.

POPIS PERMANENTIEK:

SPORT 30

50 EUR / 10 vstupov

Permanentka na 10 vstupov s platnosťou na 30 dní od dňa zakúpenia. Po tomto termíne permanentka automaticky expiruje. Bez možnosti pozastavenia členstva.


KÚPIŤ

SPORT 60

55 EUR / 10 vstupov

Permanentka na 10 vstupov s platnosťou na 60 dní od dňa zakúpenia. Po tomto termíne permanentka automaticky expiruje. Bez možnosti pozastavenia členstva.


KÚPIŤ

RX 30

65 EUR / 30 dní

Permanentka s neobmedzeným počtom vstupov (1x do dňa) s platnosťou na 30 dní od dňa zakúpenia. Po tomto termíne permanentka automaticky expiruje. S možnosťou pozastavania členstva na 10 dní, nie viac ako 2x v roku. Kúpou permanentky berie klient na vedomie, že každý tréning sa otvára od počtu 4 ľudia a viac.


KÚPIŤ

ELITE 30

70 EUR / 30 dní

Permanentka na neobmedzený počet vstupov (1x do dňa) s platnosťou na 30 dní od dňa zakúpenia + prístup k SugarWOD. Po tomto termíne permanentka automaticky expiruje. S možnosťou pozastavania členstva na 10 dní, nie viac ako 2x v roku. Kúpou permanentky berie klient na vedomie, že každý tréning sa otvára od počtu 4 ľudia a viac.


KÚPIŤ

KREDIT / DROP-IN:

KREDIT

50 KREDIT = 50 EUR

Najnevýhodnejšia verzia - kredit (gymcoins) si môžete dobiť cez platbu kartou a používať na platbu tréningov v gyme. 1kredit = 1 EUR takže ak tréning stojí 7 EUR potrebuješ mať na konte 7 kreditov na jeho úhradu. Hodnota tohto produktu je 50 EUR čiže získaš 50 kreditov (gymcoinov). Zakúpený kredit nie je možné refundovať. Zaniká jeho vyčerpaním.


KÚPIŤ

DROP IN = 1 VSTUP

7 EUR / VSTUP
pre neregistorvaných členov

Prihlásenie emailom alebo telefonicky


KONTAKTUJ NÁS

Prihlasovacia aplikácia a iné informácie:

 • Aktuálna prihlasovacia aplikácia je SPREAM. Odporúčame stiahnutie aplikácie do svojho mobilného zariadenia pre zjednodušené prihlasovanie a odhlasovanie z tréningov. Aplikácia zobrazuje trvanie zvolenej permanentky, resp. stav Vášho kreditu.
 • Po vytvorení svojho účtu, si môžete rezervovať miesto na tréningu v ROZVRHU TÉNINGOV.
 • Ak si na tréning zaradený medzi náhradníkov, znamená to, že na tréning nemáš povolený vstup, kým sa na tréning neuvoľní miesto. Malo by to byť jasné 120min pred tréningom, kedy je ukončená možnosť odhlásenia.
 • Pri chorobe, dovolenke alebo inej vážnej situácii je možne „zmraziť“ NEOBMEDZENÉ členstvo po dobu 10 dní, nie však viac ako 2x v roku.
 • Presúvanie kreditov alebo permanentky na inú osobu nie je možné !
 • !!! platnosť členského sa v prípade zatvorenia prevádzky spôsobenej vládnymi nariadeniami nepredlžuje (možnosť zmrazenia na 10 dní ostáva) !!!

Aplikácia na správu rezervácií

Zľavnené členské

 • Študenti ZŠ a SŠ denné štúdium
 • 30% z ceny permanentky, resp. kreditu pre zľavnené členské je nevyhnutnosť preukázať nárok na zľavu (preukaz denného študenta, občiansky preukaz)